Początek XX w. Brosz patriotyczna, srebro

150 PLN
Cena sprzedaży: 1 025 PLN
Przebicie: + 583 %

Dobry stan zachowania. Kompletne emalie.

Stela str. 215 - podobna.

Wymiary: 49 x 29 mm

Stan zachowania: