II RP. 2 złote 1936 żaglowiec, zestaw sztuk

80 PLN
Cena końcowa: 90 PLN
Przebicie: + 13 %

Menniczej świeżości egzemplarze. Piękny połysk, kolorowa patyna.

Fischer OB 012; Parchimowicz 112

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: Ag .750