II RP. 5 złotych 1936 żaglowiec, zestaw 3 sztuk

Cena wywoławcza:
150 PLN
340 PLN
+ 127 %

Patyna. Resztki połysku. Zestaw 3 monet.

Parchimowicz 119; Fischer OB 018

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: Ag .750