II RP. 1 złoty 1925, Londyn NGC MS62

Cena wywoławcza:
500 PLN
500 PLN

Piękna, szlachetna patyna. Połysk. Moneta o wspaniałej prezencji.

Parchimowicz 107b

Stan zachowania: NGC MS62