II RP. 1 złoty 1925 Londyn NGC MS63

Cena wywoławcza:
700 PLN
750 PLN
+ 7 %

Piękny blask menniczy na całej powierzchni monety. Delikatna patyna. Jeden z najpiękniejszych egzemplarzy jakie widzieliśmy.

Parchimowicz 107.b

Stan zachowania: NGC MS63