PRL. 10 złotych 1966 Kościuszko PCGS MS66 (MAX)

Cena wywoławcza:
70 PLN
380 PLN
+ 443 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie w PCGS

Piękny, menniczy egzemplarz. Złota patyna.

Fischer OB 050

Stan zachowania: PCGS MS66 (MAX)