II RP. 1 złoty 1924 Paryż NGC MS62

Cena wywoławcza:
800 PLN
975 PLN
+ 22 %

Kolorowa patyna podkreślająca detale. Mocny połysk menniczy. Wspaniała prezencja. Rzadsza moneta w tym stanie zachowania.

Parchimowicz 107a
Stan zachowania: NGC MS62