II RP. 2 złote 1933 jak 1936 głowa kobiety Fałszerstwo z epoki

Cena wywoławcza:
50 PLN
60 PLN
+ 20 %

Ciekawostka dla kolekcjonerów monet obiegowych II RP.

Moneta 2 złote głowa kobiety z datą 1933 - zlewanie się dwóch 33 i patyna przypomina cyfrę 6, jednak takiej dwuzłotówki niebyło .

Moneta wykonana z lichego srebra.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,28 g Ag