II RP. 2 złote 1933 głowa kobiety NGC AU58

Cena wywoławcza:
90 PLN
100 PLN
+ 11 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy, delikatna patyna.

Parchimowicz 110b

Stan zachowania: NGC AU58