III RP. 100.000 złotych 1990 Solidarność typ B

Cena wywoławcza:
100 PLN
135 PLN
+ 35 %

Wariant bez L pod 1990.

Piękny, menniczy egzemplarz. Delikatna patyna.

Fischer OB 122; Parchimowicz 619.b

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 31,30 g Ag .999