III RP. 100.000 złotych 1990 Solidarność typ B, NGC MS66

Cena wywoławcza:
150 PLN
240 PLN
+ 60 %

Wariant bez L pod 1990.

Menniczy egzemplarz. Delikatna patyna, połysk.

Fischer OB 122; Parchimowicz 619.b

Stan zachowania: NGC MS66