III RP. 100.000 złotych 1990 Chopin - Mały Tryptyk

Cena wywoławcza:
300 PLN
360 PLN
+ 20 %

Moneta wchodzi w skład tzw. Małego Tryptyku.

Menniczy egzemplarz. Delikatna złocista patyna.

Parchimowicz 623; Fischer K 076

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 31,1 g Ag 999