II RP. 2 złote 1925. kropka po dacie, Londyn

Cena wywoławcza:
400 PLN
420 PLN
+ 5 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Rzadki numizmat w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109d

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 10,01 g Ag