PRL. 100 złotych 1966 Milenium, zestaw 4 sztuk

Cena wywoławcza:
250 PLN
410 PLN
+ 64 %

Pięknie zachowane monety. Połysk, delikatna patyna.

Fischer OB. 093

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 4 x 20,00 g Ag .900