II RP. 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie NGC MS63

700 PLN
Cena sprzedaży: 1 425 PLN
Przebicie: + 104 %

Menniczy egzemplarz, mocny połysk, głębokie bicie, nietknięte obiegiem detale. Subtelna patyna.

Rzadka pozycja w tak pięknym stanie zachowania.

Parchimowicz 109d

Stan zachowania: NGC MS63