III RP. 100.000 złotych 1990 Kościuszko - Mały Tryptyk

300 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 20 %

Moneta wchodzi w skład tzw. Małego tryptyku.

Piękny, menniczy egzemplarz. Mocny połysk. Delikatna patyna.

Parchimowicz 622; Fischer K 075

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 31,1 g Ag 999