II RP. 2 złote 1924, Paryż PCGS UNC

400 PLN
Cena końcowa: 525 PLN
Przebicie: + 31 %

Piękna, szlachetna patyna, przebijający połysk menniczy, minimalnie niedobity brzuch Orła. Wg naszego uznania surowa ocena gradingowa.

Parchimowicz 109a

Stan zachowania: PCGS UNC