II RP. 2 złote 1924, Filadelfia ODWROTKA PCGS MS62

Cena wywoławcza:
1 700 PLN
1 950 PLN
+ 15 %

Wspaniale zachowana moneta. Połysk, piękna subtelna patyna.

Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109c

Stan zachowania: PCGS MS62