II RP. 2 złote 1924 literka H, Birmingham GCN AU53 - Najrzadsza dwuzłotówka II RP

2 000 PLN
Cena sprzedaży: 4 000 PLN
Przebicie: + 100 %

Jedna z najrzadszych monet obiegowych II RP.

Dwuzłotówka w slabie GCN z notą AU53.

Bardzo ładny egzemplarz. Delikatny połysk menniczy, dobre detale. Ciemna patyna. Bardzo dobra prezencja.

Fischer OB 009; Parchimowicz 109b

Stan zachowania: GCN AU53