II RP. 2 złote 1924 literka H, Birmingham PCGS AU58 - Najrzadsza dwuzłotówka II RP

Cena wywoławcza:
4 000 PLN
4 200 PLN
+ 5 %

Jedna z najrzadszych monet II RP.

Bardzo ładny egzemplarz, zachowany połysk menniczy. Delikatna patyna przy rancie.

Rzadkość, zwłaszcza w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109b; Fischer OB 009

Stan zachowania: PCGS AU58