III RP. PRÓBA srebro 200.000 złotych 1991 Papież Jan Paweł II

Cena wywoławcza:
300 PLN
440 PLN
+ 47 %

Idealny, menniczy egzemplarz. Patyna zachodząca od rantu.

Fischer P411; Parchimowicz P 641a

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 31,1 g Ag .900