II RP. 5 złotych 1934 głowa kobiety

Cena wywoławcza:
50 PLN
300 PLN
+ 500 %

Monet w slabie PGM z notą MS63.

Ładny egzemplarz. Delikatna patyna.

Parchimowicz 116d

Stan zachowania: PGM MS63