II RP. 5 złotych 1934 Piłsudski Strzelecki PCGS AU58

Cena wywoławcza:
150 PLN
195 PLN
+ 30 %

Piękny połysk menniczy. Złocista patyna.

Parchimowicz 117

Stan zachowania: PCGS AU58