II RP. 5 złotych 1930 Sztandar

Cena wywoławcza:
400 PLN
800 PLN
+ 100 %

Mimicznej świeżości rewers, mikroryski na awersie. Delikatna patyna. Atrakcyjny egzemplarz.

Parchimowicz 115a

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 18,00 g Ag