PRL. PRÓBA mosiądz 5 złotych 1959 Rybak

1 500 PLN
Cena końcowa: 4 800 PLN
Przebicie: + 220 %

Bardzo rzadka próbna moneta wybita w nakładzie 100 egzemplarzy. Na awersie wypukły napis PRÓBA.). Duża rzadkość dla kolekcjonerów monet próbnych PRL.

Piękny egzemplarz. Patyna.

Fischer P 079; Parchimowicz P230b

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 9,75 g mosiądz