PRL. PRÓBA miedzionikiel 10 złotych 1966 mała kolumna RZADKOŚĆ - Nakład 10 sztuk

Cena wywoławcza:
3 000 PLN
5 100 PLN
+ 70 %

Wypukły napis PRÓBA na rewersie. Ekstremalnie rzadka miedzioniklowa próba PRL wybita w nakładzie  zaledwie 10 szt.

Pięknie zachowana moneta, patyna.

Parchimowicz P256b (c.a.)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 9,29 g MN