PRL. PRÓBA miedzionikiel 20 złotych 1974 Marceli Nowotko

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
2 000 PLN

Wypukły napis PRÓBA na rewersie. Ekstremalnie rzadka miedzioniklowa próba PRL wybita w nakładzie 20 szt.

Menniczy egzemplarz. Piękny połysk, delikatna patyna.

Parchimowicz P301b (c.a.)

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 10,89 g Ag