PRL. 5.000 złotych 1989 Władysław Jagiełło, półpostać - RZADKA

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 100 PLN
+ 10 %

Moneta w oryginalnym niebieskim pudełku. Rzadka moneta kolekcjonerska. Patyna zachodząca od rantu, kilka mikrorysek.

Fischer K 062

Stan zachowania: L/L- (Proof/Proof-)
Waga: 16,5 g Ag .750