II RP. 5 złotych 1930 Sztandar

Cena wywoławcza:
250 PLN
510 PLN
+ 104 %

Dobre detale, patyna. Ślady dawnego czyszczenia.

Parchimowicz 115a

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 17,94 g Ag