PRL. 10.000 złotych 1989 Jan Paweł II, pastorał

Cena wywoławcza:
250 PLN
410 PLN
+ 64 %

Piękny, menniczy egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadsza moneta.

Fischer K 068

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 31,1 g Ag .999