II RP. 5 złotych 1928 Nike ze znakiem NGC AU55

Cena wywoławcza:
500 PLN
3 200 PLN
+ 540 %

Zachowany połysk menniczy, delikatna patyna. Minimalne przetarcie najwyższych elementów reliefu. Bardzo ładny, świeży egzemplarz.

Parchimowicz 114a

Stan zachowania: NGC AU55