II RP. 10 złotych 1939 Piłsudski

Cena wywoławcza:
120 PLN
265 PLN
+ 121 %

Subtelna patyna. Połysk. Piękny, menniczy egzemplarz.

Parchimowicz 124f

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 21,89 g Ag