Getto Łódź. 5 Marek 1943, aluminium odmiana

Cena wywoławcza:
120 PLN
300 PLN
+ 150 %

Pięknie zachowana moneta. Połysk, delikatna patyna.

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 1,52 g Al