II RP. 10 złotych 1938 Piłsudski

Cena wywoławcza:
180 PLN
310 PLN
+ 72 %

Rzadszy rocznik. Ładny egzemplarz. Patyna, przebijający połysk.

Parchimowicz 124e

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 21,96 g Ag