II RP. 10 złotych 1938 Piłsudski

Cena wywoławcza:
200 PLN
270 PLN
+ 35 %

Rzadszy rocznik.

Kolorowa patyna na awersie. W dużej mierze zachowany połysk menniczy.

Parchimowicz 124e

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 21,97 g Ag