Getto Łódź. 10 Marek 1943, aluminium - odmiana 10/5

120 PLN
Cena sprzedaży: 220 PLN
Przebicie: + 83 %

Ładny egzemplarz. Delikatny połysk, patyna.

Sarosiek S.3b, odmiana 10/5

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3,44 g Al