II RP. 10 złotych 1938 Piłsudski

Cena wywoławcza:
220 PLN
240 PLN
+ 9 %

Rzadszy rocznik.

Piękna kolorowa patyna, dużo połysku menniczego.

Parchimowicz 124e

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 22,08 g Ag