II RP. 10 złotych 1937 Piłsudski

Cena wywoławcza:
100 PLN
130 PLN
+ 30 %

Menniczej świeżości egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Parchimowicz 124d

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 22,02 g Ag