II RP. 10 złotych 1937 Piłsudski NGC AU55

Cena wywoławcza:
120 PLN
185 PLN
+ 54 %

Intensywny połysk menniczy. Złotawa patyna. Dość surowa ocena gradingowa.

Parchimowicz 124d

Stan zachowania: NGC AU55