II RP. 10 złotych 1937 Piłsudski PCGS MS62

Cena wywoławcza:
260 PLN
430 PLN
+ 65 %

Menniczy egzemplarz. Ładna złocista patyna na całej powierzchni. Wspaniała prezencja. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 124d

Stan zachowania: PCGS MS62