II RP. 10 złotych 1936 Piłsudski

Cena wywoławcza:
80 PLN
105 PLN
+ 31 %

Dużo połysku menniczego, złotawa patyna. Bardzo ładnie zachowane.

Parchimowicz 124c

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 22,14 g Ag