II RP. 10 złotych 1936 Piłsudski

150 PLN
Cena końcowa: 560 PLN
Przebicie: + 273 %

Kolorowa patyna, wspaniały połysk. Piękna moneta.

Parchimowicz 124c

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 22,02 g Ag