II RP 10 złotych 1936 Piłsudski PCGS MS62

Cena wywoławcza:
249 PLN
299 PLN
+ 20 %

Pięknie zachowana moneta. Ciemna, szlachetna patyna. Połysk.

Parchimowicz 124c

Stan zachowania: PCGS MS62