Wolne Miasto Gdańsk/Danzig. 10 fenigów 1920 cynk, mała cyfra NGC MS61

Cena wywoławcza:
200 PLN
220 PLN
+ 10 %

Odmiana z 57 perełkami. Aniołek z dużym nosem i z kołnierzem z piór.

Świetny detal, miejscowa patyna. Rzadsza moneta w tak pięknym stanie zachowania. Ciekawsza odmiana.

Parchimowicz 51; Fischer WMG 001; kolekcja cynków gdańskich 57.2.12

Stan zachowania: NGC MS61