II RP 10 złotych 1935 Piłsudski NGC AU58

Cena wywoławcza:
140 PLN
185 PLN
+ 32 %

Menniczej świeżości egzemplarz. Delikatna, nienaruszona patyna. Dość surowa ocena.

Parchimowicz 124b

Stan zachowania: NGC AU58