II RP. 10 złotych 1935 Piłsudski PCGS MS61

Cena wywoławcza:
240 PLN
320 PLN
+ 33 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadsza dziesięciozłotówka w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 124b

Stan zachowania: PCGS MS61