II RP. 10 złotych 1935 Piłsudski PCGS MS62

250 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 48 %

Menniczy egzemplarz. Mocny połysk menniczy złocista patyna na całej powierzchni.

Parchimowicz 124b

Stan zachowania: PCGS MS62