Katalog aukcyjny Adolph E. Cahn „Auction Katalog 66”, Frankfurt A. M, 6. Mai 1930

Cena wywoławcza:
700 PLN
700 PLN

Stron 160, pozycji 2483, tablic 47.
Kompletny, trzyczęściowy. Aukcja monet i medali, w tym około dwustu pięćdziesięciu rosyjskich z okresu X do XIX wieku oraz około czterdziestu polskich.
Wśród nich rzadkie monety Elbląga, Królewca, Pomorza i Torunia.
Oprawa współczesna z zachowanymi oryginalnymi broszurowymi okładkami. Stan bardzo dobry. Niezwykle rzadki. Pierwszy raz w Polsce sprzedawany jako kompletny.

Stan zachowania: