Katalog aukcyjny Adolph Hess Nachfolger „ Sammlung des Herrn Dr. Emil Bahrfeldt-Berlin. Münzen des Deutschen Mittelalters”

Cena wywoławcza:
800 PLN
800 PLN

Frankfurt am Main, 21. Juni 1921. Stron 212, pozycji 4698, tablic 15.
Zbiór monet Pomorza, Sląska i krzyżackich.
Oprawa współczesna. Wyjątkowo rzadki. Pierwszy raz na aukcji w Polsce.

Notowania: M. Gumowski poz. 358.

Stan zachowania: