II RP. 10 złotych 1934 Piłsudski

150 PLN
Cena końcowa: 210 PLN
Przebicie: + 40 %

Patyna. Zadrapanie rantu. Rzadki rocznik.

Fischer OB 023; Parchimowicz 124a

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 22.00 g Ag